چرا آدرس من تغییر کرد؟ آیا می توانم از آدرس استفاده شده دوباره استفاده کنم؟

هر بار که به دلایل امنیتی و حریم خصوصی تراکنش انجام میدهید، آدرس جدید به طور خودکار ایجاد می شود (به استثنای   Ethereum و کوین ها و توکن های بر پایه Ethereum ).با این حال، تمام آدرس های قبلی شما هنوز هم خوب کار می کنند. استفاده از آدرس Coinomi برای دریافت پرداخت های ماینینگ یا هر نوع انتقال کاملاً ایمن است.

با کلیک روی لینک " PREVIOUS ADDRESSES " از  زبانه " receive " کیف پول خود  می توانید لیستی از تمام آدرس های دریافت قبلی را مشاهده کنید.

 

تمام آدرس های قبلاً استفاده شده (و استفاده نشده) هنوز بخشی از کیف پول شما هستند و کوین های ارسال شده به آنها در قسمت Balance شما حساب می شوند. آدرس ها هرگز منقضی نمی شوند. اگرچه می توانید به طور نامحدود از آنها استفاده کنید، اما شما را از استفاده مجدد از آدرس به شدت منع میکنیم. در اینجا بیشتر بخوانید.

توجه : توجه داشته باشید اگر در Coinomi پرداخت های ماینینگ دریافت می کنید و هنگام ارسال کوین ها خطایی دریافت می کنید، به احتمال زیاد ورودی های بسیار زیادی را انجام میدهید. این باعث می شود اندازه تراکنش (in bytes) بیش از حد بزرگ باشد و  برای شبکه قابل قبول نباشد. مبالغ کمتری را ارسال کنید یا پرداخت های خود را هر از گاهی در یک آدرس واحد تلفیق کنید. همچنین ببینید : من هنگام ارسال یا تراکنش یک Broadcast Error پیدا می کنم. اگر Mining Pool شما اجازه می دهد، توصیه می شود که تعداد دفعات را کمتر اما مقدار تراکنش بیشتری انجام دهید.