من وجوهی را به آدرس Coinomi ارسال کردم. چرا آنها نشان داده نمی شوند؟

اگر وجوهی را به آدرس Coinomi ارسال کرده اید، اما در کیف پول شما نشان داده نمی شود، لطفاً طبق این دستورالعمل ها عیب یابی کنید:

1.اطمینان حاصل کنید که وجوه در آدرس Coinomi شما تأیید شده است. تاخیر در ارسال کوین برای سرویس هایی مانند صرافی ها بسیار عادی است. هنگامی که وجوه در آدرس Coinomi شما تایید شد، در کیف پول Coinomi شما نشان داده می شود زیرا هم مرورگر و هم Coinomi این اطلاعات را از بلاک چین میگیرند. شما می توانید تأییدها را با قرار دادن شناسه (ID) تراکنش خود در نوار جستجوی کاوشگر بلاکچین مشاهده کنید. در اینجا چند explorer معتبر بلاکچین آورده شده است:  BTC، ETH، LTC، BCH، DOGE، DGB، ZCash .  اگر وجوه پس از 48 ساعت تأیید نشده اند یا در Explorer نشان داده نشده اند، لطفا با فرستنده تماس بگیرید چرا که وجوه هرگز ارسال نشده یا به آنها برگردانده نشده است.

2.    بررسی کنید که وجوه را به کیف پول صحیح ارسال کرده اید. به عنوان مثال، اگر بیت کوین (BTC) را به آدرس Coinomi ارسال کرده اید، دوبار چک کنید که به آدرسی از کیف پول بیت کوین (BTC) شما ارسال شده باشد. اگر از طریق کیف پول دیگری به آدرس شما ارسال شده باشد، مانند کیف پول Bitcore (BTX) یا Bitcoin Cash (BCH)، پس برای extraction باید با پشتیبانی ما تماس بگیرید (در این صفحه ticket پشتیبانی را باز کنید).

3.مطمئن شوید که  وجوه را به آدرس صحیح ارسال کرده اید. آدرسی که به آن وجه ارسال کرده اید باید دقیقاً همان چیزی باشد که در Coinomi نشان داده شده است. اگر به آدرسی ارسال کرده باشید که حتی یک کاراکتر آن متفاوت باشد، پس گرفتن وجوه ارسالی امکان پذیر نیست.

4.دستگاه شما ممکن است دارای مشکلات refresh ساده باشد. "...  Resynchronize" را یک بار انتخاب کنید تا یک refresh جدید انجام گیرد.

5.دستگاه شما ممکن است با اتصال به سرورهای ما مشکل داشته باشد. لطفا این مقاله را بخوانید.

6.مطمئن شوید که آخرین نسخه Coinomi را اجرا می کنید. نسخه های قدیمی ممکن است سپرده های کوین هایی را که به روزرسانی های مهم را دریافت کرده اند نشان ندهند.

7.اگر توکنی را که به Coinomi ارسال کردید پیدا نکردید، مطمئن شوید که کیف پول صحیح توکن را از لیست "add tokens COIN" (جایی که COIN شبکه ای است که توکن در آن اجرا می شود) اضافه کرده اید. اگر این یک توکن Ethereum است و در لیست "add tokens Ethereum" نیست، می توانید با دنبال کردن این دستورالعمل ها، کیف پول توکن را به صورت دستی اضافه کنید.

اگر هنوز قادر به یافتن وجوه ارسالی تایید شده نیستید، لطفاً یک ticket پشتیبانی را باز کنید و آدرسی را که به آن ارسال کرده اید  را در آن درج کنید (در صورت ارسال به آدرس Coinomi، یک عکس از صفحه دریافت کیف پول Coinomi بفرستید) و شناسه (ID) تراکنش را به صورت متن ساده وارد کنید. .