مبادله های ناموفق (Failed) و در حال رسیدگی (Pending) :

 

چرا این اتفاق می افتد ؟

به  دلایل  مختلف، ممکن است گاهی اوقات  یک مبادله  ناموفق (fail)  یا "تعلیق (hang)"  شود. رایج ترین  دلایل به شرح زیر است :

1.    تبادل  کامل شده اما برنامه وضعیت  خود را به روز نکرده است. آیکون "refresh"را در گوشه سمت راست بالای صفحه جزئیات مبادله انتخاب کنید تا یک تازه سازی را انجام دهید.

2.    مبلغ ارسال شده بیش از حداقل و حداکثر متغیرهای تعیین شده توسط  یا  بود.

3.    تراکنش با کارمزد کم ارسال شد و در نتیجه مدت زمان تأیید طولانی بود. تبادل تنها پس از تأیید تراکنش شما انجام می شود.

4.    شما در حال مبادله یک کوین هستید که به تعداد بیشتری تأیید نیاز دارد. حتی اگر تراکنش شما تأیید شود، ممکن است مبادله  تا حداقل تأییدها در حالت تعلیق باشد. این توسط  تعیین می شود، نه توسط ما.

5.    مبادله یک مقدار بالا، باعث می شود  برای مطابقت با مقررات AML نیاز به تأیید اضافی داشته باشد.

6.    تأخیرهای احتمالی کوین های خاص .

7.    دلایل دیگر مربوط به شبکه

8.    به روز رسانی و رفع باگ های کوین های خاص توسط  یا صرافی.

 

چه باید کرد؟

اگر وضعیت معامله در برنامه اصلاً  refresh  نمی شود، می توانید وضعیت را در مرورگر خود بررسی کنید. در مورد وضعیت مبادله و دستورالعمل های مربوط به هر مورد این مقاله را مطالعه کنید : چگونه می توان وضعیت معامله ای را که در Coinomi انجام دادم بررسی کرد؟

اگر exchange قبلاً باعث  خطایی در برنامه شده است یا اگر با استفاده از راهنمای بالا مشکلی را شناسایی کرده اید، لطفاً لینک زیر را باز کنید، "ID" را با  ID صرافی اصلی  که در تاریخچه مبادله خود می بینید جایگزین کنید و مستقیماً با پشتیبانی صرافی  توسط صفحات زیر تماس بگیرید:

همکاران ما در صرافی مشکل شما را بررسی می کنند و پس از تأیید مبادله ناموفق، تراکنش های معاملات ناموفق  شما را پس می دهند.

نکته: اگر سابقه مبادله شما به هر دلیلی قابل مشاهده نباشد، یا معامله ناموفق در آن لیست نشان داده نشود، شما  میتوانید تراکنش آن را در زبانه (tab) اصلی کوینی که مبادله کردید مشاهده می کنید ، لیست تمام تراکنش های ارسال و دریافت شده در آنجا نشان داده شده است، که شامل تراکنش های صرافی (exchange) است.