آیا می توانم پول FIAT (دلار آمریکا (USD)، یورو و غیره) را به Coinom واریز یا برداشت کنم؟

واریز  (Depositing) :

 شما نمی توانید دلار، یورو و غیره را مستقیماً در Coinomi واریز کنید. شما میتوانید  ارز رمزنگاری شده (Crypto Currency)  را با ارز  فیات  (Fiat Currency)  مستقیماً  از Coinomi  توسط شخص ثالث خریداری کنید .  برای  خرید  کوین،  کافیست  نوار کناری  سمت  چپ  را باز  کرده  و  یکی از  گزینه های "Buy Crypto"  را انتخاب کنید،  یا وب سایت ما را باز کنید و روی لینک "Buy Crypto" در بالا کلیک کنید.Coinomi   هیچ ارز فیاتی  را در اختیار ندارد.  تمام دارایی های  تحت کنترل Coinomi  دارایی های رمزنگاری شده هستند که ممکن است ارزش پولی داشته باشند یا نداشته باشند.

 

برداشت (Withdrawing) :

گرچه دقیقاً  واحد پول  FIAT(FIAT currency) نیست، اما می توانید با انتخاب "کارت های هدیه" ، کارت های هدیه را از صدها فروشگاه و خدمات مختلف خریداری کنید.

برای برداشتن هر ارز رمزنگاری شده به حساب بانکی  خود،  ابتدا باید یک حساب در صرافی رمزنگاری که با بانک شما کار می کند باز کنید و کوین های خود را منتقل کنید تا در آنجا فروخته شود. گزینه دیگر معامله مستقیم با ارزهای رمزپایه از طریق مبادله آنها  برای کالاها یا خدمات با بازرگانانی است که آنها را قبول می کنند.

 

مبادله (Exchanging) :

اگر قبلاً دارایی پشتیبانی شده ای در Coinomi داشته اید، می توانید آن را با دارایی دیگر مبادله کنید. به سادگی نوار کناری سمت چپ را باز کرده و  یکی از  صرافی های یکپارچه ذکر شده ما را انتخاب کنید. اگر دارایی مورد نظر برای مبادله را در لیست صرافی های داخل برنامه پیدا نکردید، لطفا اینجا را بخوانید.

 

Good old fashioned work

 مطمئناً شما می توانید بخشی از انقلاب باشید و تجارت رمزنگاری کالا و خدمات را مستقیماً آغاز کنید. می توانید از کارفرمای خود بخواهید که پرداخت های رمزنگاری شده به عنوان حقوق را شروع کند و پیشنهاد دهید که با افراد / شرکت هایی که معمولاً از آنها چیزهایی را خریداری می کنید،  پرداخت رمزنگاری شده داشته باشید.