" No Connection "به چه معناست؟

هنگامی که Coinomi قادر به برقراری ارتباط با سرورها / گره ها  شبکه نیست، " No Connection " ظاهر می شود. همچنین ممکن است یک نقطه قرمز در گوشه صفحه یا ارتفاع بلوک "H 1" نشان داده شود. بله، به طور کلی امکان دارد که اتصال به اینترنت وجود داشته باشد، اما هنوز نتوانید به سرورهای ما متصل شوید. ارتباط با برخی کوین ها ممکن است و با برخی دیگر امکان پذیر نیست. همانطور که در زیر خواهید دید، دلایل زیادی برای جلوگیری از رسیدن دستگاه شما به سرورهای ما وجود دارد.

 وقتی این اتفاق می افتد، ممکن است موارد زیر را مشاهده کنید:

·       کوین ها در قسمت overview  (بازنگری) گم شده اند.

·       تراکنش ها  ارسال نمی شوند.

·       شما یک تاریخچه تراکنش خالی / ناقص یا موجودی اشتباه را مشاهده می کنید.

·       نمی توانید به صرافی ها متصل شوید.

نگران نباشید، جای کوین های شما کاملا امن است. این به سادگی بر نحوه نمایش موجودی توسط برنامه تأثیر می گذارد. برای رفع، موارد زیر را امتحان کنید:

1.   اطمینان حاصل کنید که از آخرین نسخه Coinomi استفاده می کنید.

2.   اینترنت را قطع و دوباره وصل کنید. اطمینان حاصل کنید که اینترنت تلفن شما به درستی کار می کند. شبکه های WiFi و 3G مختلف را امتحان کنید.

3.   "... / Resynchronize" را از منوی بالا سمت راست انتخاب کنید. چند ثانیه صبر کنید تا برنامه وقت داشته باشد تا وضعیت کیف پول را دوباره وصل و به روز کند.

4.   از طریق VPN به اینترنت متصل شوید. اگر در حال حاضر از VPN استفاده می کنید، سعی کنید از کشور دیگری استفاده کنید یا VPN را غیر فعال کنید.

5.   در Android، حافظه پنهان (cache) برنامه را در "تنظیمات / برنامه ها / Coinomi / ذخیره سازی / پاک کردن حافظه پنهان"  Android  خود پاک کنید.

6.   دستگاه خود را ریستارت کنید.

7.   اطمینان حاصل کنید که ISP، روتر، فایروال یا VPN شما درگاه های محدوده 6000 6200 را مسدود نمی کند. فایروال و / یا VPN خود را تنظیم کنید تا در صورت وجود این پورت ها را بپذیرد.

8.   صفحه موجودی کوین های خود را به پایین بکشید تا برنامه سعی در اتصال به سرور دیگری داشته باشد.

9.   کیف پولها را با عبارت بازیابی در یک دستگاه متفاوت و قابل اعتماد بازیابی کنید.

10.     در برخی موارد، سرور کوین ممکن است کاملاً همگام سازی نشود. در این صورت، شما ممکن است نتوانید با استفاده از کیف پول آن کوین تراکنش ها را ارسال یا دریافت کنید. اگر فکر می کنید اینگونه است ticket خود را به آدرس support.coinomi.com ارسال کنید.