چگونه می توان وضعیت معامله ای را که در Coinomi انجام دادم بررسی کرد؟

در بیشتر مواقع می توانید وضعیت تبادل را مستقیماً از تاریخچه مبادله در برنامه مشاهده کنید. برای این منظور، بخش تبادل را در برنامه باز کنید و در گوشه سمت راست بالای صفحه "Exchange history"را انتخاب کنید. در آنجا لیستی از مبادلات خود را که در برنامه انجام شده است، پیدا خواهید کرد و می توانید برای دریافت جزئیات بیشتر آنها را انتخاب کنید.

اگر اطلاعات ورودی هنوز (در انتظار واریز) "waiting for deposit"یا (در انتظار مبادله)"waiting for exchange" است، ممکن است دستگاه شما به طور خودکار وضعیت تبادل را به روز نکند. در این حالت می توانید دکمه تازه کردن (Refresh) را در بالای صفحه فشار دهید تا یک تازه سازی جدید انجام شود.

همچنین می توانید از طریق یک مرورگر عادی وضعیت تبادلات را دنبال کنید. همراه با سایر جزئیات مبادله، شناسه (ID) مبادله را پیدا خواهید کرد. برای دنبال کردن مبادلات از طریق شناسه (ID) آنها می توانید لینک های زیر را باز کنید. به سادگی "ID" را در پیوندهای زیر با شناسه (ID) واقعی که در برنامه مشاهده می کنید جایگزین کنید 


Coinomi   هیچ اطلاعات کاربری را در سرورهای خود ذخیره نمی کند. هیچ ورودی یا پشتیبان گیری مرکزی از مبادلات شما وجود ندارد. در عوض، تاریخچه مبادله به صورت محلی ذخیره می شود. نصب مجدد برنامه یا بازیابی در دستگاهی دیگر، همه موجودی ها را بازیابی می کند، اما لیست مبادلات را نه.