نامگذاری و تغییر نام آدرس ها یا کیف پول ها

در Coinomi  شما می توانید نام و آدرس کیف پول را ویرایش کنید.


با نام گذاری  آدرس هایی  که  در  زبانه  دریافت  (receive tab) شما ایجاد  شده، در قسمت"Previous Addresses"( "آدرس های قبلی" ) در زبانه دریافت یا از صفحه جزئیات تراکنش، می توانید یک دفترچه آدرس ایجاد کنید. کافیست روی آدرسی که می خواهید تغییر نام دهید کلیک کنید، سپس آیکون "مداد" را فشار دهید تا بتوانید نامی برای آدرس انتخاب کنید. پس از تغییر نام آدرس، کافیست نام آدرس را در قسمت "pay to" تایپ کنید / جایگذاری کنید. آدرس کامل به طور خودکار برای شما وارد می شود. اکنون تاریخچه تراکنش های شما، نام را به جای آدرس نشان می دهد و باعث سازماندهی بیشتر آن می شود.

در Coinomi می توانید کیف پول را نیز نامگذاری کنید. از صفحه overview ، کیف پولی را که می خواهید نامگذاری یا تغییر نام دهید، به مدت طولانی فشار دهید. یک نوار در بالای صفحه ظاهر می شود. روی آیکون مداد کلیک کنید و نام کیف پول را ویرایش کنید. ذخیره را فشار دهید. نامگذاری کیف پول "Bitcoin" در زیر در سمت راست نشان داده شده است.


کیف پول خود را از صفحه overview نام گذاری کنید.

در نسخه دسکتاپ، کیف پول مورد نظر برای تغییر نام را باز کرده و "v Rename" را در گوشه سمت راست بالای پنجره انتخاب کنید تا نام آن کیف پول را تغییر دهید.


 
هنگام ارسال، می توانید به سادگی شروع به نوشتن نام در دفترچه آدرس کنید و در قسمت مقصد برای شما پیشنهاد می شود.

 

 توجه : ما هیچ اطلاعات شخصی را در سرورهای خود ذخیره نمی کنیم. نام آدرس به صورت محلی در دستگاه شما ذخیره می شود. به همین دلیل، هنگام بازیابی کیف پول، دفترچه آدرس خالی خواهد بود. قبل از انتقال به دستگاه جدید یا نصب مجدد برنامه، باید برای تهیه نسخه پشتیبان از دفترچه آدرس خود به "Settings - Local data - Import / Export data" در  Coinomi بروید. در Coinomi iOS،          می توانید کیف پول ها را با استفاده از همان دستورالعمل ها تغییر نام دهید، اما فعلا نمی توانید نام آدرس ها را ویرایش کنید. ما قصد داریم این ویژگی را در به روزرسانی آینده اضافه کنیم.