من کوینی دارم که از لیست حذف می شود. باید چکار کنم؟

Coinomi از صدها کوین و هزاران توکن پشتیبانی می کند. بسیار عالی است که اکوسیستم رمزنگاری می تواند بدون هیچ مرزی شکوفا شود. با این حال، متأسفانه برخی از کوین ها موفق به جذب نیرو نمی شوند یا سازندگان آنها در نهایت پروژه خود را کنار می گذارند. در این موارد ممکن است تصمیم بگیریم پشتیبانی از این دارایی ها را حذف کرده و کوین را از برنامه حذف کنیم. با این کار منابع دیگر پروژه های فعال تر آزاد می شود و می تواند به کاربران بیشتری اجازه دهد تا در نهایت کنترل کاملی بر کوین های خود داشته باشند.

قبل از حذف کوین ، Coinomi می تواند به روش های مختلف به کاربران هشدار دهد. ما می توانیم آن را در صورت لزوم در رسانه های اجتماعی خود  (Twitter, Telegram, Reddit) اعلام کنیم یا با هشدار یک بنر به کیف پول های کوین اضافه کنیم.

 

 

بنابراین باید چه کار کنم؟

اگر به اعلان ها توجه کرده اید و سرورهای ما هنوز برای آن کوین کار می کنند، پیشنهاد می کنیم کیف پول رسمی کوین را بارگیری کرده و در اسرع وقت کلیه وجوه را از  Coinomi را برای آن ارسال کنید.

 


برنامه دیگر به من امکان ارسال نمیدهد ....

اگر نتوانستید اعلان ها را ببینید یا مدت زیادی منتظر ماندید تا سرور ما دیگر آنلاین نباشد، امکان انجام معاملات از طریق برنامه وجود ندارد. نگران نباشید، وجوه شما هرگز از بین نمی رود. کوین های شما هرگز در سرورها یا برنامه ما نیستند. آنها در بلاکچین کوین هستند. تا زمانی که بلاکچین وجود دارد و شبکه هنوز فعال است، می توانید به کوین های خود دسترسی پیدا کنید.

1.    کیف پول رسمی کوین را بارگیری کنید (باید آن را در وب سایت آن پیدا کنید).

2.    کیف پول کوین را باز کنید و "... / Show unspent outputs" را انتخاب کنید. این گزینه همه آدرس هایی را که برنامه می داند شما در آنها سرمایه ای دارید را لیست می کند. کوین های خانواده Ethereum یک آدرس دارند، بنابراین برای دیدن آن می توانید فقط صفحه "receive"   ("دریافت" ) را باز کنید.

3.    کلیدهای خصوصی آدرس هایی که سرمایه خود را در آن دارید را دریافت کنید. برای دریافت کلیدها، دستورالعمل های اینجا را دنبال کنید.

4.    کیف پول رسمی را باز کنید و به دنبال گزینه ای برای وارد کردن کلیدهای خصوصی بگردید. معمولاً این شامل باز کردن کنسول کیف پول و وارد کردن دستور "importprivkey <key>" است. لطفاً برای جزئیات خاص آنها با مستندات یا پشتیبانی کیف پول مشورت کنید.

اوه نه، من مدت طولانی منتظر شدم، حتی نمی توانم کیف پولی را اضافه کنم، یا دیگر موجودی را در برنامه نمی بینم!

اگر بیش از حد منتظر بمانید، برنامه ممکن است سعی کند تازه سازی (refresh) موجودی های شما را انجام دهد و قادر به انجام این کار نخواهد بود، بنابراین هیچ وجهی نمایش داده نمی شود. باز هم میگوییم، وجوه شما هرگز از بین نمی رود. برنامه به راحتی نمی تواند به blockchain متصل شود تا آنها را نشان دهد. به جز مرحله 2 هنوز می توانید دستورالعمل های بالا را دنبال کنید. شاید نیازی به جستجوی  بیشتری باشد تا زمانی که همه آدرس هایی را که سرمایه تان در آنها بوده را پیدا کنید.

جابجایی موارد خاص کوین / توکن

بعضی اوقات ممکن است یک کوین به بلاکچین دیگری تغییر کند که Coinomi از آن پشتیبانی نمی کند. وقتی کوین به طور کامل به بلاکچین جدید تغییر می کند، این بدان معنی است که باید دوباره به طور کامل در برنامه دوباره ادغام شود و این همیشه امکان پذیر نیست. هر زمان جابجایی کوین / توکن وجود دارد، لطفاً دستورالعمل های رسمی سازندگان کوین را دنبال کنید. در اکثر موارد، دستورالعمل های بالا همچنان می توانند دنبال شوند تا تعویض را انجام دهید.