تفاوت بین وارد کردن (IMPORTING) کلید خصوصی و جابجایی (SWEEPING) کیف پول چیست؟

 

اگر روی آیکون سه نقطه در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید، در زبانه Overview هر کوین در  Coinomi ،   گزینه "Sweep Wallet"  را  مشاهده  می کنید.  این  یک  فرایند  بسیار  متفاوت  از "Importing" یک کلید خصوصی است.

هنگام وارد کردن ("Importing") یک کلید خصوصی، کوین ها از طریق منبع و کیف پول مقصد قابل مشاهده و دسترسی هستند (کیف پولی که کلید از آن خروجی گرفته شده و کیف پولی که کلید به آن وارد شده است) و می توانید از هر دو کیف پول خرج کنید. این مورد توسط Coinomi پشتیبانی نمی شود.

وقتی با وارد کردن کلید خصوصی کیف پول را جابجا (sweeping ) می کنید، تراکنشی ایجاد می شود که کیف پول مبدا را خالی می کند (کیف پولی که کلید از آن خروجی گرفته شده است) و همه وجه را به کیف پول مقصد ارسال می کند (کیف پولی که در این خصوص کلید به آن منتقل شده، در کیف پولCoinomi  شما ). سرمایه  شما فقط از کیف پول مقصد قابل مشاهده و دسترسی هستند.

                                                                                                                         

                        

 

تراکنش و جزئیات آن، از جمله کارمزد اندک مورد نیاز تراکنش _ که به ماینر هر شبکه کوین پرداخت میشود نه به Coinomi   _ به کاربر در در صفحه بعد ارائه میشود.

 

دلیل انتخاب Coinomi برای جابجایی (sweeping) به جای وارد کردن (Importing)، مربوط به روند بازیابی است. وقتی کیف پول خود را با استفاده از رمز عبور بازیابی (Recovery Passphrase) در Coinomi بازیابی می کنید، کیف پول جابجا شده یا منتقل شده نیز بازیابی می شود، زیرا سرمایه تان به Coinomi شما منتقل شده و کیف پول منبع خالی شده است. در مورد واردات اینگونه نیست.