staking در coinomi

 

Ethereum or Ethereum Classic tokens

تمام توکن هایی که از طریق توافق نامه های مربوط به قرارداد مشارکت دارند می توانند در Coinomi به stake شوند.

 

Callisto

دستورالعمل های staking  در مقاله ما :   Callisto Cold Staking

 

علاوه بر این، تمام کوین ها / توکن هایی که به صورت خودکار airdrop ها را دریافت می کنند، می توانند در Coinomi دریافت شوند. در اینجا چند نمونه آورده شده است.

 

Algorand

اگر بیش از 1 ALGO در کیف پول خود داشته باشید، به طور خودکار برای نگهداری پاداش دریافت می کنید. پاداش ها به عنوان تراکنش های جدید در تاریخچه شما نشان داده نمی شوند، اما در موجودی (balance) نهایی شما منعکس می شوند.

 

SmartCash 

SmartRewards به کاربرانی تعلق می گیرد که حداقل 1000 کوین Smartcash را در یک آدرس واحد داشته باشند و آدرس فعال شود. اگر بیش از 1000 SMART دارید، به بخش "receive" خود بروید و آدرس شخصی خود را کپی کنید. سپس به صفحه "send" بروید، آدرس خود را جایگذاری کنید و موجودی کامل خود را به آن ارسال کنید. پس از ارسال، تراکنش دوم را انجام دهید و موجودی کامل خود را به همان آدرس ارسال کنید. با این کار آدرس reward ها فعال می شوند که بعد از هر دوره 47,500 بلاکی به صورت Smartcash Coins توزیع می شود. https://smartcash.cc/what-are-smartrewards/

 

 

Pundi-X (inactive)

توکن های Pundi به طور خودکار با نرخ 7.136٪ هر ماه به دارندگان Pundi منتقل می شدند. با نگه داشتن توکن های Pundi در آدرس Coinomi ETH خود، ماهانه airdrop ها به طور خودکار به آدرس شما ارسال می شوند. تیم Pundi X این توزیع را پایان داده  و دیگر فعال نیست.

 


کوین های دیگر: staking کوین ها / توکن ها در لیست زیر باید در کیف پول رسمی آن کوین انجام شود. با این حال، می توانید آدرس staking خود را با Coinomi همگام سازی کنید. اگر لینک  از دستورالعمل های رسمی زیر ندارید، لطفاً برای اطلاعات دقیق در وب سایت رسمی کوین جستجو کنید.

 

Komodo

تا زمانی که 10 یا بیشتر کوین KMD در کیف پول Coinomi خود نگه دارید، می توانید نرخ سود 5٪ را مطالبه کنید. در حال حاضر فقط می توانید آن را در Agama دریافت کنید (اطلاعات بیشتر در لینک زیر). https://komodoplatform.atlassian.net/wiki/spaces/KPSD/pages/20480015/How+to+claim+the+KMD+active+user+Reward+in+Agama

می توانید کلید خصوصی Coinomi KMD را export  کنید و در کیف پول Agama مطالبه و دریافت کنید. سپس، کیف پول Coinomi شما با آدرسی که در Agama پرداخت ها را دریافت می کند همگام سازی می شود.

 ویدیو راهنما : https://www.youtube.com/watch?v=IINlLRrqAVg

 

PIVX

https://pivx.org/knowledge-base/staking-setup-guide/

 

 

 

BlackCoin

 

https://www.techfleece.com/2014/04/10/a-step-by-step-guide-to-using-your-blackcoin-wallet-staking/

 

Stratis

 

https://steemit.com/cryptocurrency/@steemitguide/mycryptomark-guide-1-staking-stratis-token-via-the-official-wallet-client

 

Decred

https://decredible.com/how-to-stake-decred-beginners-guide/

 

PeerCoin

https://docs.peercoin.net/#/peercoin-minting-behaviour

 

Dash

شما باید DASH را از طریق یک masternode ، stake  کنید .

 

 

Monkey Project

Reddcoin

 

اگر سوالی دارید یا پیشنهادی در مورد کوین یا توکن دارید که فکر می کنید باید در این مقاله ذکر شود، لطفا با باز کردن ticket پشتیبانی در این صفحه با ما تماس بگیرید.