کوین ها / توکن هایی که در صرافی های داخل برنامه در دسترس نیستند.          

شما ممکن است در یک مرحله بخواهید کوینی را که Coinomi پشتیبانی می کند مبادله کنید، اما صرافی های شریک برنامه ما این کار را نمی کند. متاسفانه، ارائه دهندگان تبادل برنامه ما از تمام کوین هایی که Coinomi پشتیبانی می کند پشتیبانی نمی کنند. با وجود صدها کوین و توکن که بطور بومی در Coinomi پشتیبانی می شوند، این قابل درک است. اگر آنها در آینده از آن کوین یا توکن خاص پشتیبانی کنند، به طور خودکار در Coinomi برای مبادله در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

همچنین ممکن است دریابید که کوین ای که قبلاً مبادله کرده اید دیگر در همان صرافی موجود نیست. ارسال کوین از Coinomi همیشه امکان پذیر است، اما وقتی نوبت به مبادلات می رسد، می توان مدت کوتاهی آنها را برای تعمیر و نگهداری یا ارتقا آفلاین کرد، یا توسط Coinomi یا خود صرافی ها.

 

ما در تلاش هستیم گزینه های تبادل بیشتری را اضافه کنیم تا بهترین نرخ های موجود را در اختیار کاربران خود قرار دهیم.

  

اگر شما باید دارایی خود را فوراً مبادله کنید اما امکان مبادله آن با شرکای ما وجود ندارد، همیشه می توانید آنها را از طریق وب سایت تبادل خارجی مبادله کنید. به احتمال زیاد برخی از مبادلات پشتیبانی شده از دارایی را در وب سایت خود یا در وب سایت های تجمیعی (وبسایتی که محتواهای مرتبط از سایت های مختلف را جمع آوری و به هم لینک میکند) مانند https://coingecko.com/ پیدا خواهید کرد.