چقدر باید برای استفاده از coinomi بپردازم؟ چگونه هزینه ها را تعیین کنم؟

شما مطلقا هیچ پولی به ما پرداخت نمی کنید. Coinomi یک  کیف پول رایگان است.

  

اما آن هزینه هایی که مدام می بینم چیست؟ آیا بابت قبول یا ارسال پرداخت هزینه ای از من دریافت می کنید؟

خیر، ما هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم. دریافت کوین ها همیشه رایگان است،   کارمزد ها               (fees) توسط ارسال کننده پرداخت میشود. تراکنش های خروجی نیازمند کارمزد تراکنش هستند که به حساب ماینرهای هر کوین واریز میشود، نه Coinomi .

 

هزینه های متغیر یا پویا :

شما می توانید به راحتی هر یک از 3 گزینه متغیر اولویت پایین، عادی یا بالا  (low, Normal or High) را برای معاملات انتخاب کنید.

این گزینه ها به صورت  پویا با توجه  به  وضعیت شبکه  تنظیم می شوند. وقتی متوسط کارمزدهای پرداخت شده در شبکه افزایش می یابد، این گزینه ها به ترتیب افزایش می یابند. لطفا توجه داشته باشید که الگوریتم ، کارمزد  وضعیت  فعلی شبکه را بررسی می کند  و نمی تواند آینده را پیش بینی کند، بنابراین افزایش ناگهانی در شبکه می تواند باعث تاخیر حتی در صورت انتخاب اولویت بالا شود.


انتخاب بصورت دستی :


برای کوین هایی که گزینه های متغیر دارند ("custom, low, normal, high") ، گزینه "custom" را انتخاب کنید.

 

در تلفن همراه، برای کوین هایی که گزینه های متغیر ندارند، دکمه  "Change gee"را در گوشه سمت راست بالای صفحه فشار دهید.

 

سپس می توانید کارمزد (fee) را برای هر بایت (per byte) داده تراکنش (یا بسته به کوین به ازای هر کیلوبایت (kilobyte) تعیین کنید. برای کوین های خانواده Ethereum می توانید gas price تراکنش را تعیین کنید. شما   fee مطلق نهایی را تعیین نمی کنید. fee نهایی پس از تأیید هزینه نسبی نمایش داده میشود.

 

کارمزد های تراکنش به طور مستقیم بر زمان تایید تراکنش شما تاثیر می گذارد. اگر کارمزد خیلی کمی تعیین کنید، تایید تراکنش شما ممکن است روزها طول بکشد! اگر نمیدانید که از چه ارزشی استفاده کنید، توصیه می کنیم به جای تنظیم دستی fee شخصی خود از 3 گزینه متغیر استفاده کنید.

 

برای مطالعه جزئیات بیشتر نحوه محاسبه کارمزدها (fees)، اینجا را برای BTC و اینجا را برای ETH بخوانید. برای اطلاعات بیشتر لطفاً با لینکهای زیر را مطالعه کنید:

https://en.bitcoin.it/wiki/Transaction_fees

https://bitcoinfees.earn.com/

https://blockchain.info/charts/transaction-fees

https://jochen-hoenicke.de/queue/

برداشت از صرافی ها

هنگام برداشت از صرافی به Coinomi ، ممکن است هزینه بالایی از شما گرفته شود.  این انتخاب، سیاست خود صرافی  است.

برای اطلاعات در مورد کارمزدهای (fees) آنها، لطفاً با پشتیبانی exchange یا صفحات پرسش و 

پاسخ تماس بگیرید.