برنامه من مدام هنگ میکند یا باز نمی شود. باید چکار کنم؟

در برخی موارد نادر، نصب برنامه Coinomi شما ممکن است با برخی از مشکلات مواجه شود و ممکن است به درستی باز نشود. از زمانی که وجوه شما در بلاک چین ذخیره می شود و تا زمانی که عبارت بازیابی خود را بصورت آفلاین ذخیره کرده اید، جای نگرانی نیست، همیشه می توانید به وجوه خود دسترسی پیدا کنید .اگر با خرابی ناگهانی روبرو شدید یا برنامه باز نشد، لطفاً تمام مراحل زیر را امتحان کنید تا بدون حذف نصب و نصب مجدد، برنامه را به حالت عادی برگردانید.

 

Cash  برنامه Coinomi خود را پاک کنید ( data را پاک نکنید) :

1.    Coinomi را بطور کامل ببندید (آن را از لیست برنامه های اخیر یا برنامه های باز بکشید).

2.    به منوی «تنظیمات» دستگاه خود بروید و «برنامه ها» را پیدا کنید.

-         Coinomi را از لیست برنامه ها انتخاب کرده و "فضای ذخیره سازی" را انتخاب کنید.

-         "پاک کردن حافظه پنهان (Delete Cash)" را انتخاب کنید.

3.    Coinomi را باز کنید.

 

 در safe-mode (حالت امن) نرم افزار coinomi  ، database ها را پاک کنید:

گاهی اوقات  فایل ها database  توسط سیستم عامل خراب می شوند که می تواند باعث خراب شدن برنامه یا بارگیری انجام نشود. با این اتفاق ممکن است پاک کردن حافظه پنهان (cache ) برنامه کافی نباشد و شما مجبور باشید به صورت دستی حذف پرونده های خراب را انجام دهید.

1.    Coinomi   را بطور کامل ببندید.

2.    آیکون اپلیکیشن Coinomi  را در قسمت لیست اپلیکیشن های دستگاه ضربه بزنید و نگه دارید.

3.    'Safe-Mode' را انتخاب کنید. برنامه برای پاک کردن فایل های خراب Database در 'Safe-Mode' باز می شود و باید به درستی باز شود.

متناوباً، اگر نسخه Android 7.1 یا نسخه بالاتر را اجرا کردید، به سادگی روی لینک موجود در این صفحه کلیک کنید تا برنامه در حالت امن (safe mode) باز شود https://coinomi.com/safemode

 

 

"Deleting databases" ایمن است و کوین های شما را به جایی نمی فرستد. همه به صورت عادی در دسترس خواهند ماند. با این وجود، دفترچه آدرس (نام آدرس های ذخیره شده) و تاریخچه مبادلات قبلی، که می تواند باعث خرابی شود، پاک می شود. هنگام راه اندازی مجدد برنامه پس از پاک کردن پایگاه داده ("Deleting databases")، برنامه باید از ابتدا کل تاریخچه تراکنش های شما را تازه کند، بنابراین لطفا منتظر بمانید تا روند به طور کامل انجام شود.

 

"Copy anonymous crash report ID" مواردی را در کلیپ بورد دستگاه کپی می کند که می تواند به مهندسان ما کمک کند مشکلات خاص دستگاه شما را پیدا کنند. هنگام گزارش مشکلی که تجربه می کنید، از جمله این موارد در گزارش شما می تواند به ما در شناسایی و رفع آن کمک کند.

با انتخاب  "continue"("ادامه")  برنامه بدون هیچ تغییری به طور معمول بارگیری می شود.

 

Data  برنامه را پاک کنید و با استفاده از عبارت بازیابی کیف پول خود را بازیابی کنید :

اگر همه گزینه های دیگر ناموفق بود، قبل از هر چیز مطمئن شوید که از عبارت بازیابی خود پشتیبان مناسبی داشته باشید. داشتن عبارت صحیح ضروری است تا بتوانید دوباره به کوین های خود دسترسی پیدا کنید. بعد از اینکه پشتیبان عبارت خود را در دست گرفتید، داده های برنامه را پاک کنید یا برنامه را کاملاً حذف نصب و دوباره نصب کنید. پس از نصب مجدد، گزینه "restore wallet"("بازیابی کیف پول") را انتخاب کرده و از این عبارت برای دسترسی مجدد به کوین های خود طبق دستورالعمل های اینجا استفاده کنید.